Menu

Młodzi, kościerscy karatecy z szansami na Puchar Świata Dzieci (FOTO)

W drugim tygodniu kwietnia 2016 r., w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś", w woj. łódzkim, odbyło się jedno z dwóch tegorocznych szkoleń, w ramach programu "Sportowy Talent", skupiające najzdolniejszych, młodych polskich karateków, urodzonych w roku 2003 i młodszych. Z grupy tej wyłoniona zostanie reprezentacja Polski, na najważniejszą, dziecięcą imprezę karate na świecie - Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w połowie października 2016 r., w "Tauron Arena Kraków".

Czytaj dalej...

Kolejny worek medali karateków (FOTO)

Z brązowym medalem w klasyfikacji drużynowej wrócili młodzi, kościerscy karatecy z silnie obsadzonego Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się w minioną niedzielę w Wejherowie. Podopieczni Wojciecha Mrowińskiego, Pawła Liedtke i Pawła Kasickiego, w konkurencjach indywidualnych zdobyli dziewięć medali,  w tym cztery złote, cztery srebrne, jeden brązowy oraz trzy czwarte miejsca. Wielokrotnie w pobitym polu pozostawili zawodników z dużych klubów Gdańska, Poznania, Gdyni, Sopotu czy Chojnic. 

Czytaj dalej...

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj