Menu

Wiktoria Kolczyk v-ce mistrzynią świata! Wyróżniony

Wiktoria Kolczyk v-ce mistrzynią świata!

Wiktoria Kolczyk została v-ce mistrzynią Świata Kadetów w formule light-contact w kat. wagowej -46kg. Jest to jak do tej pory najwyższe osiągnięcie zawodniczki KS Champion Kościerzyna

Wiktoria została powołana do kadry w formule kick light oraz light contact. W sumie walczyć o mistrzostwo Świata przyjechało prawie 1700 zawodników z 47 krajów.

Pierwszy pojedynek Wiktoria stoczyła w formule light contact z reprezentantką RPA, która została pokonana przez zawodniczkę kościerskiego Championa. W tym samym dniu stoczyła walkę w formule kick light, prowadząc od samego początku na punkty, jednak jej przeciwniczka - reprezentantka Hiszpanii - nabawiła się kontuzji, która decyzją sędziów spowodowana była przez naszą zawodniczkę i Kolczyk została zdyskwalifikowana z dalszego udziału w tej formule. Trzeba było skupić się na  półfinałowym pojedynku w light contact z reprezentantką Słowenii. Po zaciętym pojedynku udało się wygrać i stanąć do finału z Niemką.

Walka finałowa była bardzo emocjonująca i toczyła się w bardzo szybkim tempie. Ostatecznie nie udało się wygrać tego pojedynku i to ręka Roderburg Sila (Niemcy) powędrowała do góry. Tym samym nasza zawodniczka stoczyła 3 ciężkie walki, które dały jej srebrny medal i ogromny bagaż doświadczeń. Wielkie gratulacje dla Wiktorii oraz trenerów!

info/foto: nadesłane

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj