Menu

Biegi uliczne w Kościerzynie po raz XXI (obszerna FOTOGALERIA) Wyróżniony

Biegi uliczne w Kościerzynie po raz XXI (obszerna FOTOGALERIA)

W sobotę (10.10) w Kościerzynie odbyły się XXI Kościerskie Biegi Uliczne, w których łącznie udział wzięło kilkuset uczestników. Organizatorzy przygotowali bieg główny na dystansie 5,2 km oraz biegi młodzieżowe.

W biegu głównym zwyciężył Tadeusz Zblewski z „4Run Team Bytów”, który przez dwie pętle trzymał się za plecami Boniface Nduva z Kenii. Na ostatniej pętli zdecydowanie Zblewski przyspieszył i finiszował z zapasem 6 sekund nad czarnoskórym biegaczem z Kenii. Z naszych reprezentantów spisali się Kamil Wołoszyk oraz Maciej Kerszen (obaj UKS Olimpijczyk Skorzewo), którzy na mecie meldowali się odpowiednio na 5. oraz 6. miejscu. W pierwszej dziesiątce bieg ukończyli także Patryk Serkowski (KUKS Remus Kościerzyna) oraz Damian Wnuk (UKS Olimpijczyk Skorzewo). Wśród Pan najszybsza była Dominika Nowakowska z Kiełpina. Trzecia lokata przypadłą w udziale Weronice Lizakowskiej z KUKS Remus Kościerzyna.

Szczegółowe wyniki biegu głównego oraz biegów młodzieżowych znajdują się TUTAJ.

Organizatorami XXI Kościerskich Biegów Ulicznych byli: KUKS Remus Kościerzyna, KOSiR, Miasto Kościerzyna oraz Powiat Kościerski.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 październik 2015 22:23

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj